Széchenyi 2020

GYÁRTÁSELŐKÉSZÍTŐ

Az OROSházaGLAS Kft. gyártáselőkészítő munkatársat keres.

Feladatok:
CAD rajzdokumentáció elkészítése
Gyártásindítási lapok összeállítása
Technológiai sorrend ellenőrzése
Kapcsolattartás a megrendelők műszaki ügyintézőivel, fejlesztőivel, tervezőivel.
A szükséges segédeszközök, sziták, sablonok rajzi dokumentációjának elkészítése, legyártatása.
A termelési folyamatban használt dokumentációk és segédeszközök naprakész állapotának folyamatos ellenőrzése és figyelemmel kísérése
A gyárthatóság feltételeinek biztosítása céljából együttműködés a kereskedelmi szervezettel, a feldolgozó üzemmel, valamint a minőségellenőrrel.

Elvárások, feltételek:
Legalább középfokú végzettség
AutoCAD ismeret
Erős műszaki kompetenciák
Precizitás, pontosság

Amit kínálunk:
Stabil hátteret, hosszú távú munkalehetőséget
Családias légkört
Főállású munkaviszonyt
Stabil fizetést
Cafeteria juttatást már az első ledolgozott hónaptól
Dolgozói kedvezményeket

A szakmai önéletrajzokat az  e-mail címre várjuk.

Letölthető állományok