Széchenyi 2020

GYÁRTÁSTECHNOLÓGUS

Az OROSházaGLAS Kft. Gyártástechnológus munkatársat keres.

Feladatok:
Termelési folyamatok vizsgálata, elemzése, javító intézkedések kidolgozása
Hatékonyság növelő, költségcsökkentő intézkedések előkészítése, bevezetése és nyomonkövetése
Új gyártástechnológiák kidolgozása és bevezetése, meglévők egységesítése, racionalizálása
Új gyártóeszközök termelési sorba illesztése, hatékony működésük biztosítása
Területi munkautasítások előkészítése, azok tartalmának oktatása
Termékekkel kapcsolatos problémák megoldásában, termelési feladatok megvalósításában való aktív részvétel

Elvárások:
Műszaki irányultságú felsőfokú végzettség
Német, vagy angol nyelvtudás
Önálló munkavégzés
AutoCAD program ismerete

Amit kínálunk:
Stabil hátteret, hosszú távú munkalehetőséget
Családias légkört
Főállású munkaviszonyt
Stabil fizetést
Cafeteria juttatást már az első ledolgozott hónaptól
Dolgozói kedvezményeket

A szakmai önéletrajzokat az  e-mail címre várjuk.

Letölthető állományok