Széchenyi 2020

OPERÁTOR, GÉPKEZELŐ

Bővülő csapatunkba keresünk Operátorokat, Gépkezelőket, betanított munkatársakat.

Jól bírod a fizikai megterhelést?
Tudod vállalni a két műszakos munkarendet?
Szeretnél egy folyamatosan fejlődő termelőüzemben dolgozni?
Szeretnél egy jó hangulatú, összetartó csapat tagja lenni?

Elvégzendő feladatok:
Előírt utasítások alapján az üvegtermékek megmunkálását végző gépek kezelése
Munkafolyamatok nyomon követése
Termelés folyamatosságának biztosítása
Munkavédelmi előírások betartása
Munkaterületed tisztántartása, napi rutin feladatok elvégzése

Előny, de nem feltétel, ha rendelkezel érettségivel vagy, ha van gépkezelői tapasztalatod

Amit kínálunk:
Stabil munkahely és fizetés
Határozatlan idejű szerződés
Előrelépési lehetőség
Cafeteria juttatás már az első teljes ledolgozott hónaptól
Vidéki dolgozók esetén munkába járás támogatása
Dolgozói kedvezmények

Jelentkezni az  e-mail címre küldött Önéletrajzzal lehet.

Letölthető állományok