Széchenyi 2020

PROJEKTVEZETŐ

Szereted a változatos feladatokat? Szeretnél nagy presztízsű hazai és külföldi projektekben részt venni? Érdekel az üvegépítészet világa? Jelentkezz hozzánk Projektvezetőnek!

A Rád váró feladatok:

Homlokzatépítési és belsőépítészeti üveg-acél szerkezetek kivitelezési munkáinak műszaki/pénzügyi irányítása egyidejűleg több futó munkán
Projekt költségvetés kézben tartása
Helyszíni felmérések készítése / készíttetése
Fizikai dolgozók és alvállalkozók irányítása
Munkavédelmi, balesetvédelmi előírások betartatása
Adminisztrációs teendők (e-napló, munkaidő nyilvántartás, stb) ellátása
Megrendelővel való kapcsolattartás, kooperációkon való képviselet

Ami szükséges:

Felsőfokú, szakirányú végzettség (építőmérnök, építészmérnök, gépészmérnök)
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Autocad)
Minimum középfokú, aktív angol nyelvtudás
Elhivatottság, pontosság, precizitás, kreativitás
Rugalmasság
Jó kommunikációs készség
Kiemelkedő problémamegoldó képesség

Előny, de nem feltétel, ha rendelkezel:

Homlokzatépítő, lakatos, vagy üveges szakcégnél szerzett tapasztalattal
Generál kivitelező cégnél szerzett tapasztalattal
Komplex pénzügyi/műszaki szemlélettel
Nyugat-európai szakmai tapasztalattal

Amit kínálunk:

Stabil, hosszú távú munkahelyet
Versenyképes fizetést
Céges gépjárművet
Nagy kreativitást igénylő feladatokat
Nagy presztízsű hazai és külföldi projektekben való részvételi lehetőséget
Fejlődési lehetőséget

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezni a pozíció megjelölésével az  e-mail címre küldött szakmai Önéletrajzzal lehet.

Letölthető állományok