Széchenyi 2020

TERVEZŐ MÉRNÖK

Szereted a változatos, kreatív feladatokat? Szeretnél nagy presztízsű hazai és külföldi projektekben részt venni? Érdekel az üvegépítészet világa? Jelentkezz hozzánk Tervezőmérnöknek!

A Rád váró feladatok:
Kültéri (üvegezett homlokzatok, tetők, előtetők, üvegkorlátok) és belsőépítészeti (beltéri üvegfalak, nyílászárók, zuhanykabinok, üveglépcsők, üveg álmenyezetek) kiviteli és gyártmánytervek készítése helyszíni felmérések és geodéziai, valamint építész tervek és adatszolgáltatások alapján. Elemjegyzékek, csomóponti tervek készítése.

Ami szükséges:
Felsőfokú, szakirányú végzettség (építőmérnök, építészmérnök, gépészmérnök)
Magas fokú számítógépes ismeretek (MS Office, Autocad és egyéb CAD szoftverek)
Minimum középfokú, aktív angol nyelvtudás
Elhivatottság, pontosság, precizitás, kreativitás

Előny, de nem feltétel, ha rendelkezel:
Homlokzatépítő, lakatos, vagy üveges szakcégnél szerzett tapasztalattal
Nyugat-európai szakmai gyakorlattal
3D tervezésben való jártassággal
BIM-ben való jártassággal
Tartószerkezeti tervezői jogosultsággal

Amit kínálunk:
Stabil, hosszú távú munkahelyet
Fejlődési lehetőséget
Versenyképes fizetést
Változatos, nagy kreativitást igénylő feladatokat
Nagy presztízsű hazai és külföldi projektekben való részvételi lehetőséget

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezni a pozíció megjelölésével az  e-mail címre küldött szakmai Önéletrajzzal lehet.

Letölthető állományok