Széchenyi 2020

TERVEZŐ MÉRNÖK

AZ OROSházaGLAS Kft. csapatába TERVEZŐ MÉRNÖK kollégát keres.

OROSházaGLAS Kft, Magyarország piacvezető, üvegépítészettel foglalkozó szakkivitelező vállalata tervező mérnöki pozícióba új munkatársat keres azonnali belépéssel magyarországi és észak-európai építőipari projektek speciális üveg-acél szerkezeteinek megvalósításában való részvételre. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feladatok:
Helyszíni felmérések és geodéziai adatszolgáltatások feldolgozása
Homlokzatépítési és belsőépítészeti üveg-acél szerkezetek kiviteli és gyártmányterveinek elkészítése
Elemjegyzékek, konszignációk készítése, csomóponti tervek készítése

Elvárások:
Felsőfokú, szakirányú végzettség (építőmérnök, építészmérnök, gépészmérnök)
Magas fokú számítógépes ismeretek (MS Office, Autocad és egyéb CAD szoftverek)
Minimum középfokú, aktív angol nyelvtudás
Elhivatottság, pontosság, precizitás, kreativitás

Előny:
Homlokzatépítő, lakatos, vagy üveges szakcégnél szerzett tapasztalat
Nyugat-európai szakmai gyakorlat
3D tervezésben való jártasság
BIM-ben való jártasság
Tartószerkezeti tervezői jogosultság

Amit kínálunk:
Stabil, hosszú távú munkahely
Fejlődési lehetőség
Versenyképes fizetés
Változatos, nagy kreativitást igénylő feladatok
Nagy presztízsű hazai és külföldi projektekben való részvétel

Jelentkezni az  e-mail címre küldött szakmai Önéletrajzzal lehet.