Széchenyi 2020

ÜVEGBEÉPÍTŐ

ÜVEGBEÉPÍTŐ
Érdekel az üvegépítészet világa? Szeretnél nagy presztízsű hazai és külföldi projektek elkészítésében részt venni? Jelentkezz hozzánk Üvegbeépítőnek!

A Rád váró feladatok:
Üveg- és lakatos szerkezetek (üvegkorlátok, üvegportálok, üvegtetők, üvegajtók stb.) helyszíni szerelése
Üvegfogadó szerkezetek beépítéséhez szükséges feladatok (pl. fúrás, vésés, csavarozás) elvégzése
Üvegszerkezetek beépítéséhez szükséges egyéb szakipari munkák (pl. szilikonozás, festés, ragasztás)

Ami szükséges:
Szakmunkás végzettség vagy érettségi
Alaposság, precizitás
Műszaki érzék

Előny, de nem feltétel, ha rendelkezel:
Asztalos és/vagy lakatos és/vagy üveges végzettséggel
Építőipari tapasztalattal
Gépkezelői végzettséggel (targonca, daru)
Homlokzatépítő, lakatos vagy üveges szakcégnél szerzett tapasztalattal

Egyéb információk:
A munkába járás minden nap Orosházáról történik Budapestre, céges gépjárművel

Amit kínálunk:
Stabil, hosszútávú munkahelyet
Fejlődési lehetőséget
Versenyképes fizetést
Cafeteria juttatást már az első ledolgozott hónaptól
Nagy presztízsű hazai és külföldi projektekben való részvételi lehetőséget

Jelentkezni a pozíció megjelölésével az  e-mail címre küldött Önéletrajzzal lehet.

Letölthető állományok