Széchenyi 2020

VÁLLALKOZÁSI ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK

AZ OROSházaGLAS Kft. csapatába VÁLLALKOZÁSI ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK kollégát keres.

OROSházaGLAS Kft, Magyarország piacvezető, üvegépítészettel foglalkozó szakkivitelező vállalata vállalkozási előkészítő mérnöki pozícióba új munkatársat keres azonnali belépéssel magyarországi és észak-európai építőipari projektek speciális üveg-acél szerkezeteinek megvalósításában való részvételre.

Feladatok:
Tenderdokumentációk feldolgozása
Költségkalkulációk készítése
Árajánlatok készítése
Leendő alvállalkozók tendereztetése
Anyagkigyűjtések, konszignációk készítése
Adminisztrációs teendők ellátása

Elvárások:
Felsőfokú, szakirányú végzettség (építőmérnök, építészmérnök, gépészmérnök, műszaki menedzser)
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Autocad)
Angol és /vagy német nyelvtudás
Önállóság, megbízhatóság, precizitás

Előny:
Tervezői, generál kivitelezői, homlokzatépítési, üvegipari cégnél hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
BIM rendszerben való jártasság

Amit kínálunk:
Stabil, hosszú távú munkahely
Versenyképes fizetés
Változatos feladatok
Külföldi projektekben való részvétel
Nagy presztízsű hazai és külföldi projektekben való részvétel
Fejlődési lehetőség

Jelentkezni az  e-mail címre küldött szakmai Önéletrajzzal lehet.