Széchenyi 2020

VÁLLALKOZÁSI MÉRNÖK

Jó műszaki érzékkel rendelkezel? Szereted a változatos feladatokat? Szeretnél nagy presztízsű hazai és külföldi projektekben részt venni? Érdekel az üvegépítészet világa? Jelentkezz hozzánk Vállalkozási mérnöknek!

A Rád váró feladatok:
Kültéri (üvegezett homlokzatok, tetők, előtetők, üvegkorlátok) és belsőépítészeti (beltéri üvegfalak, nyílászárók, zuhanykabinok, üveglépcsők, üveg álmenyezetek) üvegszerkezetekre vonatkozó tender anyagok feldolgozása, építész tervcsomagok és költségvetési kiírások, műszakileírások áttekintése, anyagkigyűjtések és költségkalkulációk készítése, beszállítók, alvállalkozók tendereztetése, árajánlatok készítése.

Ami szükséges:
Felsőfokú, szakirányú végzettség (építőmérnök, építészmérnök, gépészmérnök, műszaki menedzser)
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Autocad)
Angol és /vagy német nyelvtudás
Önállóság, megbízhatóság, precizitás

Előny, de nem feltétel, ha rendelkezel:
Tervezői, generál kivitelezői, homlokzatépítési, üvegipari cégnél hasonló pozícióban szerzett tapasztalattal
BIM rendszerben való jártassággal

Amit kínálunk:
Stabil, hosszú távú munkahelyet
Versenyképes fizetést
Változatos feladatokat
Nagy presztízsű hazai és külföldi projektekben való részvételi lehetőséget
Fejlődési lehetőséget

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezni a pozíció megjelölésével az  e-mail címre küldött szakmai Önéletrajzzal lehet.

Letölthető állományok